Atklātais Eiropas Čempionāts svarbumbu celšanā

AKTUĀLI

13. un 14.maijā Daugavpils Olimpiskajā centrā notika Atklātais Eiropas Čempionāts svarbumbu celšanā junioriem, amatieriem, profesionāļiem un veterāniem. Čempionātā piedalījās sportisti no 21 valsts.

Komandu kopvērtējumā junioru un profesionāļu konkurencē Latvija ierindojās 3.vietā, savukārt veterānu konkurencē – otrajā. Lielu ieguldījumu  sniedza PIKC “Daugavpils Būvniecības tehnikums”/ Daugavpils novada komandas sportisti, trenera I.Gaļaša vadībā.  Tatjana Šeškova kļuva par Eiropas čempioni garajā ciklā svara kategorijā līdz 58 kg un ieņēma 3.vietu raušanā.  Sudraba medaļa garajā ciklā ieguva Viktorija Jevdokimova (68+kg).  Mihails Žaļuks izpildīja sacensību normatīvus un kļuva par Sporta meistara kandidātu, kā arī ieguva 2 sudraba medaļas garajā ciklā un grūšanā svara kategorijā līdz 68 kg.

Latvijas vārdu sekmīgi pārstāvēja arī Daugavpils novada veterāni - Staņislavs Stašulans (2 bronzas garajā ciklā un grūšanā), Ivars Veliks (3.vieta grūšanā, 2.vieta garajā ciklā, 1.vieta stafetē), Jurijs Kopasovs (2 bronzas garajā ciklā un grūšanā, zelts stafetē). Alfreds Kokins (Daugavpils tehnikums) ieguva trīs zelta medaļas individuālajās un stafetes disciplīnās.

"Latvijas Svarbumbu celšanas asociācija" izsaka pateicību visiem, kuri palīdzēja organizēt sacensības augstā līmenī un sniedza atbalstu komandai. Paldies trenerim I.Gaļašam par komandas sagatavošanu sekmīgiem startiem.

 

 

Ministru prezidents M.Kučinskis pasniedza Pateicības rakstus