Armēnijas pārstāvji pieredzes apmaiņas vizītē Daugavpils un Ilūkstes novadā

Pagastu un pilsētu ziņas

No 30. jūlija līdz 8. augustam Latvijā pieredzes apmaiņās vizītē ieradās 12 Armēnijas pārstāvji, kuru fokuss bija lauku tūrisms un mazo saimniecību attīstība.  4. augustā viņi viesojās Daugavpils un Ilūkstes novadā. Vizītes ietvaros tika apmeklētas Nikolaja Annišiņeca bišu dravas, permakultūras saimniecība Januseļos un I. Timšānes saimniecība Ilūkstē, kur tiek audzēti arbūzi un melones. Latgales ciemošanās noslēgums notika viesmīlīgajā Kaldabruņā.

Vizītes ietvaros delegācija tikās ar Zemkopības ministriju, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomi un citām organizācijām, kā arī devās praktiskas pieredzes apgūšanā Vidzemē un Latgalē.

Izbraukums uz Mežinieku mājām