Izbraukums uz Mežinieku mājām

AKTUĀLI

17. augustā Maļinovas pagasta bibliotēka organizēja izbraukumu uz Aglonas novada Mežinieku mājām. Māju saimniece sagaidīja ar stāstījumu par ģimenes kopības sajūtu, kas viņus vieno, par četru paaudžu vienoto darbošanos saimniecībā. Cienastā piedāvāja stiprinošo zāļu tēju un pašceptus cepumus. Tālāk visi devāmies izzinošā ekskursijā pa horoskopu un Latvju sargājošo spēka zīmju parku. Katrs varēja uzzināt savam horoskopam atbilstošu koku un tā enerģētisko nozīmi, kā arī Latvju zīmju nozīmi un pielietojumu sadzīvē. Apskatījām Latgales kāzu namu, pirtiņu un maizes namiņu. Var tikai apbrīnot šo māju saiminiekus par latvisku saimniekošanu un dzīvesgudrību.

Paldies māju saimniecei par interesantu un izzinošo stāstījumu.

 

Jauniešu sociālā biznesa platforma jaunu ideju īstenošanai Baltijas valstīs www.impactyouth.eu - jau atvērta!