Ar kuplu dalībnieku skaitu aizvadītas Vasaras sporta spēles Višķu stadionā

AKTUĀLI

Daugavpils novada VI Vasaras sporta spēles Višķu stadionā šogad pulcināja 18 pagastu komandas. Sporta spēles atklāja Daugavpils novada domes priekšsēdētāja Janīna Jalinska, Višķu pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Proms un Sporta nodaļas vadītājs Gunārs Kucins. Sacensību dalībniekus ar muzikālo priekšnesumu priecēja Višķu sabiedriskā centra sieviešu vokālā ansambļa "Anima Corde" dalībnieces.

Sacensības noritēja gan komandu, gan individuālajos sporta veidos. Frisbija metienos mērķī vislabāko rezultātu uzrādīja Zlata Pancerko no Laucesas pagasta un Normunds Morkons no Kalupes. Maisa mešanā ar lāpstu – Ruta Grustāne no Naujenes un Igors Petrovs no Sventes. Braukšanā ar katamarānu – Daniela Boluža un Artūrs Kārkliņš no Vaboles un badmintonā – Jānis Plešaunieks un Sigita Ignatāne no Vaboles pagasta.

Komandu sporta spēlēs Tabores pagasta komanda guva visaugstāko rezultātu jautrajā stafetē, savukārt kombinētajā stafetē veiklākie un saliedētākie bija Naujenes pagasta komandas dalībnieki. Naujenes komanda palika nepārspēta arī virves vilkšanā, savukārt minigolfā uzvaras laurus plūca Sventes pagasta komanda. Frisbijā uzvaru godam izcīnīja Ambeļu pagasta komandas dalībnieki, riteņbraukšanā ātrākie pedāļu minēji bija Salienas komandas pārstāvji. Maisa mešanā ar lāpstu triumfēja kalupieši, kas bija trāpīgākie arī frisbija metienos. Badmintonā un braukšanā ar katamarāniem veiklākie bija Vaboles pagasta komanda.

Sacensību kopvērtējumā 1. vieta piešķirta Naujenes pagasta komandai, 2. vieta – Kalupes pagastam un 3. vieta – Ambeļu pagasta komandai. Sīvu pretestību uzvarētājkomandām izrādīja arī Vaboles un Skrudalienas pagastu komandas, savukārt olimpisko sešinieku noslēdza Tabores pagasta komanda. Pasākums tika rīkots ESF projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/070 “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Daugavpils novadā” ietvaros. 

FOTOGALERIJA

Lielbornes muiža piedāvā telšu vietas