Apmācības pirmsskolas un sākumskolas izglītības iestāžu pedagogiem par bērnu mutes un zobu veselību

Sociālais darbs un veselība

Aktualizējot bērnu zobu un mutes veselības veicināšanas jautājumus, Veselības ministrija atkārtoti īstenos apmācību programmu pirmsskolas un sākumskolas pedagogiem par mutes dobuma un zobu veselības veicināšanu saistībā ar veselīga uztura paradumiem notiks attālināti. Viena semināra ilgums ir sešas akadēmiskās stundas (viena akadēmiskā stunda ‒ 45 minūtes). Seminārā paredzēta gan teorētiskā, gan praktiskā daļa. Ar semināra darba kārtību var iepazīties: https://drive.google.com/file/d/1xi88i_iM1RnOPIJMnpEKD5GRZ2EVSXEC/view

Par semināra apmeklējumu pedagogi saņems apliecību par pedagogu profesionālās kompetences apguvi. Pirmais seminārs notiks 9.oktobrī. Kopumā līdz 2023.gada beigām attālināti paredzēts īstenot 18 seminārus. Seminārus vadīs Latvijas Universitātes aģentūras “Latvijas Universitātes Rīgas 1.medicīnas koledžas” pedagogi, zobārstniecības aprūpes speciālisti. Ar metodiskajiem materiāliem “Metodiskie ieteikumi pirmsskolas un sākumskolas izglītības iestāžu pedagogiem darbā ar bērniem par mutes dobuma un zobu veselības veicināšanu saistībā ar veselīga uztura paradumiem” var iepazīties: https://tirizobi.lv/sites/default/files/Metodiskais_Mat_zobi_23082018WEB-min.pdf. 

Papildu informāciju variet saņemt, rakstot mutesveseliba@gmail.com vai zvanot +371241995; +37126309897.

Lai pieteiktos semināriem, aicinām aizpildīt pieteikuma anketu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeVxN5DgyGUI-lg4_vFwmObcx9KxXiOSpR1sW5KTemp_5Vhew/viewform

“Programma pirmsskolas un sākumskolas izglītības iestāžu pedagogiem par mutes veselību un zobu veselības veicināšanu saistībā ar veselīga uztura paradumiem” tiek īstenota un finansēta Eiropas Sociālā fonda projekta “Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi” (Id.Nr.9.2.4.1/16/I/001) ietvaros. 

Naujenes bibliotēkā noritēja tikšanās ar dziesminieci Brigitu Madelāni