Anima Corde svin pirmo dzimšanas dienu!

AKTUĀLI

Laipni lūgti uz Višķu pagasta sieviešu vokālā ansambļa "Anima Corde" pirmo dzimšanas dienai veltītu koncertu "Dvēseles stīgas", kas notiks š.g. 25.februārī plkst. 18:00 Špoģu Mūzikas un Mākslas skolas aktu zālē.

Koncertā izskanēs populāru skaņdarbu savirknējums.

Pirmajā koncerta daļā dzirdēsim latviešu populārās Raimonda Paula, Selgas Mences, Raimonda Tiguļa un Daces Robules dziesmas, kā arī mūsdienu latviešu jauno komponistu Jāņa Aizšpura un Dona, populārākos jaundarbus.

Līdzās liriskiem un melodiskiem skaņdarbiem, otrajā koncerta daļā dzirdēsim ne tikai latviešu, bet arī ārzemju komponistu melodijas angļu un krievu valodā.  Muzikālo koncertu papildinās Daugavpils flamenko deju studijas "Uno, dos, tres" dedzīgās dejas vadītāja Sofija Baitina.

Uz drīzu tikšanos jau šo sestdien, 25. februārī plkst. 18:00 Špoģu Mūzikas un Mākslas skolā.

Vakance Attīstības pārvaldes ģeodēzijas inženiera amatam