Ambeļu komandai nebijis sasniegums telpu futbola čempionātā

AKTUĀLI

1.martā noslēdzās Daugavpils novada čempionāts telpu futbolā. Čempionāts ritēja spraigi, jo līdz pat pēdējai kārtai nebija zināms vietu izkārtojums pirmajā trijniekā. Izšķirošajās finālspēlēs par čempioniem negaidīti kļuva Ambeļu pagasta komanda (treneris Raimonds Rajeckis), 2. vietā ierindojās Naujene (tr.Edgars Kucins), bet 3. vietā - Kalupe (tr. A.Vabisčevičs). Jāatzīmē, ka Ambeļu pagasta komandai tas ir nebijis sasniegums novada un rajona sporta vēsturē.

Par finālspēļu gaitu stāsta Daugavpils novada Sporta nodaļas vadītājs Gunārs Kucins: “Naujene un Kalupe pirms pēdējās kārtas jau bija garantējusi sev vietu trijniekā, jo abām bija iegūti 25 punkti. Ambeļu pagasta komandai bija iegūts tikai 21 punkts, tāpēc ambeliešiem vajadzēja spēlēt pret Demeni un Kalupi. Ja  kalupieši spēlē pret Ambeļiem iegūtu kaut vienu punktu, viņi kļūtu par čempioniem, savukārt Ambeļu komanda iespējams pat netiktu starp medaļniekiem. Tomēr Ambeļiem izdevās pārspēt gan Kalupi, gan Demeni, iegūstot 27 punktus, kas ļāva apsteigt visus pārējos sekotājus.”

Balvas, medaļas un kausus saņēma gan labāko trijnieks, gan čempionāta labākie spēlētāji. Par čempiona rezultatīvāko spēlētāju ar 31 gūtiem vārtiem tika atzīts Jurijs Halimons (Demene). Labākie spēlētāji bija Aigars Catlakšs (Kalupe), Vjačeslavs Vansovičs (Naujene) un Aigars Solims (Ambeļi).

Vietu sadalījums pēc labāko trijnieka – 4. vietā Demene, 5. vietā – Svente, 6. vietā – Skrudaliena, 7. vietā – Kalkūni.

 Sacensību galvenais tiesnesis - Ivars Caune.

Vaboles pagasta komanda ieguva Daugavpils novada dambretes čempionāta piemiņas kausu