Vaboles pagasta komanda ieguva Daugavpils novada dambretes čempionāta piemiņas kausu

AKTUĀLI

3.martā Sventes pagasta Tautas namā notika Daugavpils novada individuālais un komandu čempionāts 64 lauciņu dambretē, kurā novada pagastu komandas cīnījās par ieskaites punktiem 2018. gada novada sporta spēļu vērtējumā.

Visi dalībnieki sacentās vienā grupā un uzvarētājus pa grupām noskaidroja  pēc izcīnītajiem punktiem kopējā konkurencē. Pēc nospēlētajām 7 spēļu kārtām, dāmu konkurencē ar 5,5 punktiem zelta un sudraba godalgas  izcīnīja māsas  Ginta un Guna  Janovičas no Vaboles pagasta. Bronzas medaļu izcīnīja Dajana Baškirova no Naujenes pagasta.

  Vīriešiem zelta godalgu ar 5,5 punktiem izcīnīja sventietis Tadeušs Turonoks. Otrajā vietā Pēteris Užulis no Naujenes pagasta ar 5 punktiem un  trešajā  vietā arī ar 5 punktiem sacensību vecākais dalībnieks, 85 gadīgais Jānis Ratnieks no Lauceses pagasta.

Saskaitot komandu izcīnītos punktus, 1.vietu un piemiņas kausu ieguva Vaboles pagasta komanda, kuras sastāvā startēja māsas Ginta un Guna Janovičas, Kārlis Kudiņš un Sandis Bruņenieks. Otro vietu un piemiņas kausu izcīnīja Naujenes pagasta komanda -Pēteris Užulis, Genādijs Vasiļjevs, Dajana Baškirova un Milāna Loča. Trešajā vietā ierindojās Lauceses pagasta dambretisti Jānis Ratnieks, Pjotrs Vasiļjevs un Viktorija Kvetkovska.

Gunārs Kucins
Daugavpils novada Sporta nodaļas vadītājs 

 

Daugavpils novada dejotāji piedalījās skatē