Ambeļos iesildās jaunajam mācību gadam

AKTUĀLI

30.augustā aicinām uz pasākumu “Sveika, skola!” Ambeļu kultūras namā. Šajā pasākuma gaidām gan ģimenes – bērnus kopā ar vecākiem un vecvecākiem, gan jebkuru, kas piekrīt latviešu parunai “Mūžu dzīvo, mūžu mācies!”.

Plkst.15:00 iesildīsimies jaunajam skolas gadam jautrā sportiskā nodarbībā gan bērniem, gan pieaugušajiem, tāpēc aicinām ierasties sportiskos apģērbos. Nodarbības vadīs atraktīvā sporta skolotāja Zane Gavare.

Plkst.16:30 pēc aktīvas darbošanās atgūsim spēkus ar kādu cepumiņu un sulas glāzi, kā arī sveiksim topošos pirmklasniekus un piecgadniekus.

Plkst.17:15 kā pārsteigumu esam sagādājuši “Eksperimentu šovu” no laboratorium.lv.

Kas ir šie unikālie zinātniskie šovi?

Atbild laboratorium.lv: “Tie sajūsmina, paplašina redzesloku, atklāj zinātni pavisam neierastā gaismā un ļauj to iemīlēt. Vadītāji kopā ar skatītājiem interaktīvos eksperimentos izpēta dažādas ķīmijas vai fizikas tēmas. Izprast zinātnes likumus visvienkāršāk ir eksperimentējot. Bērni arvien vairāk sāk interesēties par zinātni un jaunām zināšanām. Arī pieaugušos šie uzvedumi neatstāj vienaldzīgus un mudina uzzināt vēl nezināmo. Mūsu zinātniskie šovi ir saistoši visiem - gan vecākiem, gan vectētiņiem un vecmāmiņām, bet jo īpaši tie ir izglītojoši un noderīgi jebkura vecuma skolēniem.”

Pēc izzinošās nodarbības piedāvājam izdejoties diskotēkā un ar prieku uzsākt jauno mācību gadu!

Atgādinām, ka pasākuma laikā var tikt veikta filmēšana un/vai fotografēšana no pasākuma rīkotāja un/vai citu tam pilnvaroto personu puses. Apmeklējot pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un/vai filmēts un, ka iegūtais materiāls var tikt publicēts!

Vairāk informācijas pa t.29142802

Informāciju sagatavoja Ambeļu KN vadītāja Ingrīda Skutele

Slēpošanas bāzē “Egļu kalns” uzstādīts jauns pacēlājs