Aktīvo sieviešu apvienība “Saules taka” Pūpolsvētdienā organizēja labdarības akciju

AKTUĀLI

25. martā svinējām Pūpolsvētdienu. Tas ir laiks, kad viskrāšņāk zied pūpoli, kad dodamies uz baznīcu, kad padomājam par blakus esošajiem cilvēkiem.

Līksnas pagasta aktīvo sieviešu apvienība "Saules taka" tradicionāli šajā dienā labdarības akcijas ietvaros apmeklē Līksnas pagasta vecākos cilvēkus, kuri lielāko tiesu dzīvo vieni. Viņas tos iepriecina ar sarūpētajām dāvanām.

Vispirms baznīcā tika svētīti pūpoli, un, kad dāvanas tika ieliktas autobusā, varēja doties ceļā. Apvienības dalībnieces tika gaidītas katrā mājā un pavadītas ar labiem vārdiem un pateicībām par sagādāto mazo prieka mirkli, jo bieži vien šajā dienā viņas ir vienīgās, kas apciemo šos vientuļos cilvēkus.

Redzot prieku viņu acīs, saproti, cik svētīts ir šis mirklis un cik tas ir neviltots. Tāpēc vien katru gadu gribas atkal atgriezties pie šiem cilvēkiem un būt kopā ar viņiem tieši šajā dienā.

Paldies, jums visām: M. Vingrei, M. Konovalovai, A. Komarovskai, V.Karpenko, B. Ondzulei un S.Voiņai par ieguldīto darbu un laiku!

Sieviešu apvienības "Saules taka" dalībnieces izsaka pateicību par atbalstu šajā labdarības akcijā "Dautkom" vadītājai J. Paņķēvičai, J.Kursītei, Līksnas pagasta pārvaldes darbiniekiem, Lukjaņenko un Sergejeviču ģimenēm.

Komiteju sēdes