Akordeonistu orķestris atgriezās no konkursa Kauņā

Izglītība

19. un 20. aprīlī Kauņā notika 15 gadu jubilejas starptautiskais akordeonistu solistu, ansambļu un orķestru konkurss “ASCOLTATE 2024”, kurā piedalījās arī Naujenes Mūzikas un mākslas skolas akordeonistu orķestris ar māksliniecisko vadītāju Tatjanu Jukumu.

Konkurss notika piecās kategorijās – solistu, varietē (vieglās mūzikas žanrs), ansambļu, jaukto ansambļu un orķestru uzstāšanās. To vērtēja starptautiskā žūrija, lielākā žūrijas daļa ir Starptautiskās Akordeonistu Konfederācijas pārstāvji.

Naujenes Mūzikas un mākslas skolas akordeonistu orķestris uzstājas ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās robežām – Lietuvā, Igaunijā, Polijā, Vācijā un citās valstīs.

Starptautiskajā akordeonistu solistu, ansambļu un orķestru konkursā “ASCOLTATE 2024” Naujenes Mūzikas un mākslas skolas orķestris sīvā cīņā ieguva laureāta diplomu par 2.vietu.

Novēlām arī turpmāk akordeonistu orķestrim attīstīties, iegūt godalgotās vietas un turpināt popularizēt ne tikai Naujenes Mūzikas un mākslas skolu, bet arī Augšdaugavas novada vārdu gan Latvijā, gan visā pasaulē.

Jūlija Ļuļe, NMMS

Sprīdītis atkal ir Lāču pamatskolas somā