Akordeona mūzikas konkursā piedalījās ŠMMS audzēkņi

Kultūra

24. februārī Koknesē notika I Starptautiskais akordeona mūzikas konkurss. Tas norisinājās piecās grupās – četrās vecuma grupās solistiem un ansambļu, orķestru kategorijā. Neskatoties uz to, ka šāda mēroga konkurss Koknesē notiek pirmo reizi, dalībnieku katrā no kategorijām netrūka. Savas akordeona spēles prasmes demonstrēja jaunie mūziķi no Latvijas, Lietuvas un Krievijas. Špoģu Mūzikas un mākslas skolu pārstāvēja Rolands Kļavinskis (skolotāja Vija Petrova) un Dmitrijs Karpečkovs (skolotāja Anna Grigorjeva). Pēc žūrijas lēmuma Rolandam Kļavinskim tika piešķirts Atzinības raksts, bet Dmitrijs Karpečkovs kļuva par III vietas ieguvēju. Priekšā jauniem akordeonistiem vēl daudz radošo plānu, tādēļ vēlam veiksmi arī turpmākajos pārbaudījumos!

Noslēgusies 46. Starptautiskā bērnu māksla konkursa "Lidice 2018" Latvijas kārta