Noslēgusies 46. Starptautiskā bērnu māksla konkursa “Lidice 2018” Latvijas kārta

Kultūra

UNESCO 2018.-2028.gadu pasludinājusi par Starptautisko desmitgadi “Ūdens ilgtspējīgai attīstībai”, tāpēc 46.Starptautiskā bērnu mākslas izstādes-konkursa „Lidice 2018” tēma ir “Ūdens”.

Konkursam tika iesūtīti 1256 darbi no 54 Latvijas novadiem un pilsētām. Latvijas kārtas laureātu izstādei tika izvirzīti 178 darbi, kas turpinās piedalīties izstādē- konkursā Čehijā.

21.februārī VEF Kultūras pilī notika Latvijas kārtas laureātu apbalvošana.

Par konkursa laureātiem kļuva arī Špoģu Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi Aleksandrs Magnuss Bitenieks (skolotājs Valdis Grebežs), Madara Suveizda ( skolotājs Valdis Grebežs), Vladislavs Grebežs (skolotājs Valdis Grebežs) un Kristiāna Gadzāne (skolotāja Vita Kāpostiņa-Tuče). Aleksandrs, Madara un Vladislavs veiksmīgi atspoguļoja konkursa tēmu savos keramikas darbos. Kristiāna savā darbā pielietoja dažādu vizuālās mākslas tehniku sintēzi, atspoguļojot ceļu uz skolu, kad līst lietus.

Sveicam laureātus un vēlam panākumus arī turpmāk!

Daugavpils atklātā čempionāta hokeja spēle (mainīts laiks)