Aizvadīts trešais Daugavpils novada MTB maratons

AKTUĀLI

16. septembrī Sventē notika trešās riteņbraukšanas sacensības “Daugavpils novada MTB maratons”. Sacensībās startēja 111 riteņbraucēji no dažādām Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pilsētām un novadiem.

Sacensību dalībnieki atkarībā no vecuma grupas veica maratona (39 km) vai veselības jeb pusmaratona (21 km) garas distances un ģimenes brauciena distanci (5 km). Pusmaratona braucienā piedalījās 22 riteņbraucēji, ģimenes brauciena distanci veica 18 riteņbraucēji un maratona distanci – 71 riteņbraucējs.

Sacensību rīkotāji izsaka pateicību atbalstītājiem: Daugavpils novada domei, Daugavpils novada Sventes pagasta pārvaldei, SIA “Latgales Alus D”, ZEBRA Print, SIA "EKA PAIPALAS", Rexona, Egļukalns, Jersikas Čipsi, SIA “Vērtīgs”, 28Stone Consulting, Europe Direct Daugavpilī, zinātkāres centrs “ZINOO Daugavpils” un FunnyLand.

Rezultāti: http://maratons.sniegpulkstenite.lv/rezultati-2017/

Maratona kopvērtējums (vīrieši):

1.vieta Selga Nauris (Hawaii Express)

2.vieta Brics Raimonds (Baltijas Sports)

3.vieta Beitāns Kaspars (VeloRīts)

Maratona kopvērtējums (sievietes):

1.vieta Frīda Vija (TK Sniegpulkstenīte)

2.vieta Spiridovska Diana (RPP MTB)

3.vieta Bauska Evita (Selonia)

Tūrisma klubs “Sniegpulkstenīte”

http://maratons.sniegpulkstenite.lv/

Komiteju sēdes