Aicinām uz Medumu pagasta svētkiem!

AKTUĀLI

Visiem zināms, ka prieks mums nes laimes, pilnības un dzīves sajūtu, taču uzzināt kā tas rodas un to arī rast varēs Medumu pagasta svētkos “Prieks, kur tu rodies?” š.g. 14. septembrī sākot no plkst. 13:00. Svētki un laikapstākļi solās būt ļoti labi, tāpēc aicinām gan lielus, gan mazus Medumu pagasta iedzīvotājus un viesus doties šajā dienā pie Medumu pagasta pārvaldes ēkas un būt kopā šajos svētkos!

Pasākuma laikā varēs izskatīt dažādas interesantas mašīnas auto izstādē, izspēlēt sporta un dārza spēles, kā arī bērni varēs izrotaļāties piepūšamajās atrakcijās. Būs iespēja piedalīties radošās un izzinošās darbnīcās, bet brīvbrīdī pacienāties ar dažādiem gardumiem.

Svētku koncerts sāksies plkst. 15:30, kura laikā ar priekšnesumiem priecēs Medumu pagasta iedzīvotāji un viesi, sveiksim svētku sporta spēļu uzvarētājus, kā arī īpašu uzmanību veltīsim bērniem, kuri dzimuši no pagājušā gada septembra līdz šī gada septembra sākumam.

Vēlamies šogad novadīt arī konkursu par ciema kūkas titula iegūšanu. Konkurss notiks pagasta svētku laikā ap plkst. 14:00, tajā var piedalīties jebkurš interesents atnesot savu pašdarināto kūku, pīrāgu vai kādu citu saldu gardumu no jebkurām viņam tīkamām izejvielām, kurš ir gatavots vismaz 10 personām. Var piedalīties gan ar savām receptēm, gan ar uzlabotām klasiskām receptēm. Tiks vērtēta kūkas garša, kvalitāte un vizuālais izskats.

Būs iespēja iegūt ne tikai ciema kūkas titula iegūšanu, bet arī saimniecībā noderīgas lietas un veicinošas balvas. Par savu dalību un interesējošiem jautājumiem obligātā kārtā jāpaziņo līdz š.g. 12. septembra vakaram vai 13. septembra pusdienlaikam caur SMS uz telefonu - 20429281 (Elizabete).

Pēc svētku koncerta pagasta iedzīvotāji varēs mazlietiņ atpūsties mājās, lai jau plkst. 20:00 atgrieztos atpakaļ uz svētku teritoriju, kur notiks diskotēka ar dažādu paaudžu mūziku.

Ļoti sliktu laikapstākļu gadījumā pasākuma aktivitātes notiks nevis pie Medumu pagasta pārvaldes ēkas, bet Medumu Tautas nama zālē.

Informējam, ka pasākuma laikā notiks fotografēšana un filmēšana. Iegūtie materiāli tiks izmantoti ievietošanai dnd.lv, medumi.lv, facebook.com/medumuTN

Tālrunis un e-pasts uzziņām:
20429281
tautas.nams@medumi.lv
Elizabete Poddubnova

Daugavpils novada vieglatlēti startēja Preiļu novada čempionātā