Daugavpils novada vieglatlēti startēja Preiļu novada čempionātā

AKTUĀLI

Daugavpils novada sporta skolas vieglatlēti izcīnīja 8 medaļas Preiļu novada čempionātā vieglatlētikā šī gada 31. augustā Preiļos. Sacensību laikā arī notika svinīga stadionu atklāšana pēc rekonstrukcijas. Preiļu novada čempionātā piedalījās 120 dalībnieki no Līvāniem, Daugavpils, Valmieras, Krāslavas, Dagdas novada, Daugavpils novada, Viesītes novada un Ilūkstes novada.

U 18 grupā par čempioni kļuva Juris Daniēls Svoks (Naujenes pagasts) šķēpa mešanā un viņam arī 2. vieta lodes grūšanā.

Pieaugušo grupā par čempionu 400 m un 1500 m skrējienos kļuva Kristīne Jevsejeva (Medumu pagasts), kā arī viņai 2. vieta 100m skrējienā. Jānis Soms (Višķu pagasts) izcīnīja 3 medaļas, 2 otras vietas augstlēkšanā un 100m skrējienā, bet šķēpa mešanā viņam ir 3. vieta.

Apsveicam sportistus ar labiem rezultātiem! Veiksmīgus startus citās sacensībās!

Aicina piedalīties Sventes pagasta svētkos