Aicinām pieteikties peldētmācības nodarbībām bērniem

AKTUĀLI

Īstenojot ESF projektu “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Augšdaugavas  novadā " (Nr. 9.2.4.2/16/I/070), Augšdaugavas novada pašvaldības centrālā administrācija aicina pieteikties bezmaksas peldētmācības nodarbībām bērniem.

Projekta ietvaros peldētmācība tiek organizēta divās grupās: bērniem vecumā no 5 līdz 8 gadiem (bez peldētprasmes) un bērniem vecumā no 8 līdz 12 gadiem (ar peldētprasmi). Maksimālais dalībnieku skaits nodarbībām vienā grupā – 15. Grupu skaits tiks nokomplektēts saskaņā ar saņemtajiem pieteikumiem, prioritāte ir Augšdaugavas novadā deklarētiem iedzīvotājiem.

Pieteikšanās obligāta līdz 4. augustam, aizpildot pieteikumu šeit.

Dalībnieki tiks reģistrēti rindas kārtībā. Ar dalībniekiem sazināsimies personīgi.

Peldētmācība notiek Daugavpils Olimpiskajā centrā (Stadiona iela 1, Daugavpils) vienreiz vai divreiz nedēļā (sestdien un/vai svētdien). Nodarbību apmeklējums ir obligāts, izņemot neierašanos attaisnojoša iemesla dēļ.

Projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Augšdaugavas  novadā" mērķis: uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem Augšdaugavas novada iedzīvotājiem, īstenojot vietēja mēroga pasākumus.

Īstenošanas laiks: līdz 31.12.2023.

Projekta kopējās izmaksas:  EUR 518 416,00 tai skaitā ESF līdzfinansējums EUR 440 653,60 un valsts budžeta finansējums EUR 77 762,40.

Vēstures detektīvs “Tas notika šeit” viesosies Vabolē