Vēstures detektīvs “Tas notika šeit” viesosies Vabolē

AKTUĀLI

Vēstures detektīvs “Tas notika šeit” šogad uzsācis jaunās, nu jau piektās, sezonas raidījumu filmēšanu.  

No 9. līdz. 11. augustam trīs vēsturnieku komanda kopā ar Dāvidu Ernštreitu viesosies Vaboles pagastā, lai atklātu šīs vietas aizraujošo vēsturi.

Visi, kuriem ir zināmi aizraujoši stāsti un leģendas par Vaboles pagastu, tiek aicināti 9. un 10. augustā atnākt uz Vaboles kultūras namu un atklāt tos vēsturniekiem.

Savukārt 11. augustā plkst. 18.00 Vaboles parka laukumā notiks raidījuma noslēguma pasākums, kura laikā vēsturnieki un Dāvids Ernštreits klātesošajiem pastāstīs, ko atklājuši par Vaboles pagastu, bet iedzīvotāji varēs nobalsot par interesantāko stāstu.

Šī vieta nekad vairs nebūs tāda kā agrāk. Šīs vietas ļaudis leposies ar tās vēsturi un notikumiem, kas šeit risinājušies. Un arī citi  nebrauks tai garām, bet piestās, lai paši pārliecinātos, ka tas notika šeit.

“Kurš izglābs vienu dzīvību, izglābs visu pasauli!”