Aicinām pieteikties peldētmācības nodarbībām bērniem

AKTUĀLI

Īstenojot ESF projektu “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Augšdaugavas  novadā " (Nr. 9.2.4.2/16/I/070), Augšdaugavas novada pašvaldības centrālā administrācija aicina pieteikties bezmaksas peldētmācības nodarbībām bērniem.

Projekta ietvaros peldētmācība tiks organizēta divās grupās: bērniem vecumā no 5 līdz 8 gadiem (bez peldētprasmes) un bērniem vecumā no 8 līdz 12 gadiem (ar peldētprasmi). Maksimālais dalībnieku skaits nodarbībām vienā grupā – 15. Grupu skaits tiks nokomplektēts saskaņā ar saņemtajiem pieteikumiem, prioritāte ir Augšdaugavas novadā deklarētiem iedzīvotājiem.

Pieteikšanās obligāta līdz 31. martam, aizpildot pieteikumu ŠEIT http://webanketa.com/forms/6cw3cdhg64qkcdb66cwk0rhq/. Dalībnieki tiks reģistrēti rindas kārtībā. Ar dalībniekiem sazināsimies personīgi.

Peldētmācība notiks Daugavpils Olimpiskajā centrā (Stadiona iela 1, Daugavpils) vienreiz vai divreiz nedēļā (sestdien un/vai svētdien). Nodarbību apmeklējums ir obligāts, izņemot neierašanos attaisnojoša iemesla dēļ.

Projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Augšdaugavas  novadā" mērķis: uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem Augšdaugavas novada iedzīvotājiem, īstenojot vietēja mēroga pasākumus.

Īstenošanas laiks: līdz 31.12.2023.

Projekta kopējās izmaksas:  EUR 518 416,00 tai skaitā ESF līdzfinansējums EUR 440 653,60 un valsts budžeta finansējums EUR 77 762,40.

Netradicionāla teātra mākslas stunda Rēzeknes teātrī