Aicinām pieteikties brīvprātīgos Jauniešu salidojuma norisei

Jaunatnei

Vasara ir klāt! Kaut arī tā pagaidām mūs nelutina ar karstu laiku un sauli, kā jau ierasti augustā gaidāms Daugavpils novada jaunatnes labākais pasākums - JAUNIEŠU SALIDOJUMS (5.-6.augustā)! Tāpat kā pirms gada, mēs vēlamies lūgt jauniešu palīdzību šī lieliskā pasākuma organizēšanā. Ja vēlies kļūt par vienu no tiem 7, kas ģenerēs idejas, rakstīs scenāriju, gatavos dekorācijas, sekos līdzi pasākuma kvalitatīvai norisei, tad PIESAKIES! Viss, kas tev jādara, ir jāatsūta mums uz e-pastu atbildes uz šiem jautājumiem:

1.Vārds, Uzvārds
2.Vecums
3.Tālruņa numurs
4.Pagasts
5.Kāds tavā skatījumā būtu ideāls jauniešu salidojums (neatkarīgi no budžeta, teritorijas, kur tas notiek, utt.)
6. Kādi ir tavi hobiji vai talanti, kas varētu noderēt salidojuma norisē?

Savas atbildes sūti uz milana.loca@dnd.lv līdz 15.jūnijam plkst.23.59!

Vēl visu 2017.gadu var atgūt pārmaksātos nodokļus