Aicina piedalīties senioru nedēļas “Lecam pa vecam” aktivitātēs

AKTUĀLI

Pavisam drīz jau klāt būs svētki – Starptautiskā senioru diena, tieši tāpēc aicinām Jūs piedalīties senioru nedēļas “Lecam pa vecam” aktivitātēs:

28. septembrī aicinām Jūs doties ekskursijā uz Siguldu, pieteikties braucienam var piezvanot pa tālruni 654 59048.

3. oktobrī piedāvājam vēl kaut ko nebijušu – aicinām Jūs apmeklēt interesantu un izzinošu tikšanos ar ajūrvēdas terapeiti Ilonu Petkunu. Ājurvēda tulkojumā no sanskrita nozīmē – mācība par ikdienas dzīvi. Tā ir holistiska medicīnas sistēma, kura radusies senajos Austrumos, 5000 gadus pirms mūsu ēras. Tā uzlūko cilvēku pilnībā, lai slimības cēloni novērstu ar dabīgām ārstēšanas metodēm. Ajūrvēda palīdz sekmēt harmoniju starp cilvēkiem un dabu, dzīvojot atbilstoši tās likumiem.

Informējam, ka šīs nedēļas laikā var tikt veikta filmēšana un/vai fotografēšana no aktivitāšu rīkotāja un/vai citu tam pilnvaroto personu puses. Apmeklējot aktivitātes, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un/vai filmēts un, ka iegūtais materiāls var tikt publicēts!

Naujenes sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības centrs
18. Novembra ielā 392, Vecstropi
Tālrunis uzziņām 654 59048

Naujenes kultūras centrs,
Muzeja iela 6, Lociki
Tālrunis uzziņām 654 74268

Dzejas dienu pasākums “Dzeja rudenī”