Aicina iesaistīties liepziedu vākšanas akcijā

AKTUĀLI

Pašlaik jau vietumis sāk ziedēt liepas, tāpēc ir īstais laiks doties vākt liepziedus gardai un veselīgai tējai. Šēderes pagasta Kultūras nams aicina iedzīvotājus iesaistīties liepziedu vākšanas talkā, lai sarūpētu veselīgu dāvanu pagasta vecajiem vientuļajiem ļaudīm.

Kultūras nama vadītāja Rita Butkeviča stāsta, ka Šēderes pagasts ir ļoti bagāts ar liepu kokiem, pašā Šēderē atrodas simtgadīgu liepu aleja, kas šogad Lielās talkas laikā papildināta ar jauniem liepu kociņiem. Viņa aicina ikvienu iedzīvotāju doties ievākt liepziedus un nogādāt uz Kultūras namu, kur tie tiks izžāvēti un iepakoti, lai Ziemassvētkos nonāktu pie pagasta vientuļajiem cilvēkiem. Šāda akcija pagastā notiek pirmo reizi, taču varētu kļūt par jauku tradīciju. R. Butkeviča atgādina, ka liepu ziedus un citas drogas labāk ievākt pēc iespējas tālāk no autoceļiem.

Rudenī Kultūras namā ieplānota radošā darbnīca bērniem, kuras laikā tiks veidoti skaisti iepakojumi izžāvētajiem liepziediem.

Sazināties ar Ritu Butkeviču var pa tālruni 28302714 vai e-pastu kultura@sedere.lv.

Kalupes un Dubnas pagasta teritorijā jūlijā notiks militārās apmācības