Kalupes un Dubnas pagasta teritorijā jūlijā notiks militārās apmācības

AKTUĀLI

No šī gada 5. līdz 13. jūlijam Augšdaugavas novada Kalupes un Dubnas pagasta teritorijā notiks Zemessardzes 3. Latgales brigādes 36. kaujas atbalsta bataljona profesionālā dienesta karavīru iepriekš plānotas apmācības, izmantojot militāros transportlīdzekļus.

Karavīru apmācības programma paredz gan uzturēt līdz šim apgūtās prasmes, gan apgūt arvien jaunas iemaņas vienības kaujas spēju stiprināšanai. Mācībās piedalīsies aptuveni 30 karavīri, kuri uzdevumu izpildei gan diennakts gaišajā, gan tumšajā laikā pārvietosies pa koplietošanas un meža ceļiem, izmantojot militāros transportlīdzekļus. Mācību uzdevumu veikšanai tiks izmantoti ieroči, salūtmunīcija un imitācijas līdzekļi.

Zemessardzes 3. Latgales brigādē zemessargu un karavīru militārās apmācības process tiek organizēts nepārtraukti visa gada garumā, veicot dažādus taktiskos uzdevumus gan vasaras, gan ziemas periodos. Regulāro plānveida mācību laikā zemessargi uzlabo savu gatavību Zemessardzes vienību atbildības teritoriju aizsardzībai, pilnveido savas spējas un iemaņas aizsardzības operāciju veikšanai un to atbalstam.

Nepieciešamības gadījumā ar atbildīgo amatpersonu par mācību organizēšanu var sazināties pa tālruni: 29354623.

Informācijai:
Zemessardzes 3.Latgales brigādes štāba
Informācijas daļa
tālrunis: 26192444
e-pasts: erika.bondarenko@mil.lv  

Kalkūnes jauniešu centrā tiek uzsākts Eiropas solidaritātes korpusa projekts “KOPĀ”