9. tradicionālā individuālā un komandu kausa izcīņa 64 lauciņu dambretē

AKTUĀLI

11. martā Sventes pagasta Tautas namā notika Daugavpils novada 9. tradicionālā individuālā un komandu kausa izcīņa 64 lauciņu dambretē, kurā piedalījās 36  dambretisti no Daugavpils novada un pilsētas, kā arī viesi no Utenas, Zarasiem un Antažaves. Atklāšanas parādē dalībniekus sveica  Sventes pagasta pārvaldes vadītāja Brigita Vasilevska un novada Sporta nodaļas vadītājs Edgars Miglāns.

Visi dalībnieki sacentās vienā grupā, un uzvarētājus pa grupām noskaidroja pēc  izcīnītajiem punktiem  kopējā konkurencē.  Pēc nospēlētajām 9  spēļu kārtām pa 7,5 punktiem  bija  izcīnījuši  dambretes  meistari  Vitālijs Kravcovs no Sventes un Edmundas  Starkus no Utenes komandas. Bet  pēc  labākā  koeficienta  tiesneši 1.  vietu  piemiņas kausu un zelta medaļu piešķira  Edmundam Starkus. Trešo  vietu ar 6,5 punktiem izcīnīja Jonas Galvonas  no Utenas komandas.

Dāmu konkurencē 1. vietu ar 5 punktiem un piemiņas kausu izcīnīja Sventes  komandas dambretiste Lija Bogdanova. Otro vietu ar 5 punktiem izcīnīja Olga Juzupanova no novada komandas un trešajā vietā ar 4 punktiem - Stefanija Dombrovska no Daugavpils.

Daugavpils novada  komandu  kausa  izcīņas uzvarētāju noteica pēc komandas  3  vīriešu un 1 dāmas izcīnīto punktu summas. Apkopojot komandu rezultātus, 9 komandu konkurencē ar izcīnītajiem 23,5 punktiem lielo piemiņas kausu, zelta  medaļas un balvas izcīnīja Utenas komanda, kuras sastāvā startēja Edmundas  Starkus, Jonas Eskis, Giedris Mikšis un Ona Pikauskiene.

Otro vietu un piemiņas kausu ar izcīnītajiem 23,5 punktiem saņēma sacensību  saimnieki - Sventes pagasta komandas dambretisti - Tadeušs Turonoks, Vitālijs  Kravcovs, Nikolajs Konstantinovs un Lija Bogdanova. Bronzas godalgas izcīnīja Daugavpils novada komanda ar izcīnīto 21 punktu. Olimpiskajā sešniekā tālākajās  vietās Zarasu komanda ar 20, Daugavpils pilsēta ar 18,5 un Zarasu pansionāts ar 15,5 punktiem.

Uzvarētājiem kausu, medaļas un  balvas  pasniedza Sventes pagasta pārvaldes vadītāja  Brigita Vasilevska un novada Sporta nodaļas vadītājs Edgars Miglāns.

Dalībnieki pateicās organizatoriem par lielisku sacensību sarīkošanu, garšīgajām kafijas un tējas pauzēm un sacensību sponsoriem - z/s “ZIEDIŅI” un z/s „Debesskalni” par balvām.

Informāciju sagatavoja:
sacensību galvenais tiesnesis  Eduards Lihoveckis

Aicina izteikt viedokli par Veselības inspekcijas izstrādātajiem e-pakalpojumiem