Aicina izteikt viedokli par Veselības inspekcijas izstrādātajiem e-pakalpojumiem

AKTUĀLI

Mūsdienu dzīves ritms uzliek savus laika ierobežojumus visam ko darām.  Ir svarīgi iemācīties jebkuru darbību veikt maksimāli ātri un efektīvi, lai tikpat ātri un kvalitatīvi saņemtu nepieciešamo atbildi. Arī Veselības inspekcija (turpmāk – Inspekcija) piedāvā pakalpojumus saņemt ne tikai klātienē vai nosūtīt nepieciešamo informāciju pa pastu, bet arī izmantojot pieejamos Inspekcijas e-pakalpojumus.

Šobrīd Inspekcijas e-pakalpojumi, tāpat kā sabiedrībā populāri sociālie tīkli un citi pakalpojumi attīstās līdz ar lietotāju un regulāri tiek atjaunināti un pilnveidoti.

Tāpēc vēlamies izzināt Jūsu viedokli par Inspekcijas izstrādātajiem e-pakalpojumiem, kā arī to lietošanu un aicinām Jūs kā E-prasmju nedēļas 2017 reģionālos partnerus aizpildīt aptaujas anketu, kā arī ievietot to Jūsu tīmekļa vietnēs, lai aptauja būtu pieejama arī Jūsu novada iedzīvotājiem. Aptaujas anketa ir pieejama šeit: aptaujas anketa.

Anketa ir anonīma un iegūtie rezultāti tiks izmantoti tikai apkopotā veidā, kuri būs pieejami Inspekcijas mājaslapā.

Anketu lūdzam aizpildīt līdz 31.05.2017.

Jūsu viedoklis mums ir svarīgs, lai pilnveidotu Jūsu ērtībām izstrādātos e-pakalpojumus!

Plašāka informācija par Inspekcijas e-pakalpojumiem atrodama šeit: http://www.vi.gov.lv/lv/sakums/epakalpojumi.

Plānošanas, analīzes un projektu vadības nodaļas
projektu vadītāja Sanita Jaunzeme
tālrunis 67507987, fakss 67819672
sanita.jaunzeme@vi.gov.lv
epak.info@vi.gov.lv

 

Notiks “Naujenes Cālis 2017”