2019. gada Daugavpils novada jaunatnes intelektuālā spēle Vabolē

AKTUĀLI

18. oktobrī Vaboles kultūras namā pulcējās 14 jauniešu komandas, lai piedalītos šī gada trešajā Daugavpils novada jaunatnes Intelektuālajā spēlē. Uz spēli atbrauca komandas no Kalupes, Kalkūnes, Salienas, Medumu, Skrudalienas,  Maļinovas,  Demenes, Dubnas, Laucesas,  Višķu, Vaboles, Līksnas, Naujenes un Tabores pagasta.

Spēle norisinājās jau ierastajā formātā, jauniešiem vajadzēja atbildēt uz 36 jautājumiem. Šoreiz jautājumi tika sadalīti tematiskajos blokos: mūsdienu zinātne un kino. Jautājumus sagatavoja un spēli vadīja mūsu draugi un atbalstītāji, Daugavpils Universitātes pārstāvji, Žans Badins un Evita Badina. Jautājumi bija ļoti interesanti, un jaunieši guva lielu gandarījumu, piedaloties spēlē. Spēles rezultāti ir sekojoši:

III vieta – LĪKSNAS  PAGASTA KOMANDA;

II vieta -  MAĻINOVAS  PAGASTA KOMANDA;

I vieta – SALIENAS PAGASTA KOMANDA!

Paldies visām komandām par aktīvu dalību spēlē! Liels paldies Vaboles pagasta jauniešiem un jaunatnes lietu atbildīgajam Jānim Plešauniekam par palīdzību spēles organizēšanā.

Informācijai: Olesja Ņikitina, olesja.nikitina@dnd.lv

Mandolīnas nodarbība iesācējiem kopā ar Gintaras Andrijauskas (Lietuva)