2018. gada pēdējais uzsaukums uzņemšanai LIAA Daugavpils biznesa inkubatorā

Pagastu un pilsētu ziņas

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Daugavpils biznesa inkubators izsludina 2018.gada pēdējo pieteikumu pieņemšanu uzņemšanai inkubācijā, kas noslēgsies šī gada 19. septembrī.

Šī gada 3. uzsaukumā Daugavpils pilsētas, Līvānu, Preiļu, Krāslavas, Aglonas, Ilūkstes, Dagdas, Vārkavas, Riebiņu un Daugavpils novadu jaunie un esošie uzņēmumi, kuriem ir gatavs biznesa modelis un kas nav vecāki par 3 gadiem, līdz 19. septembrim var pieteikties inkubācijai. Nākamā uzņemšana ir plānota tikai 2019.gada pavasarī.

Uzņēmēji, kas vēlas pretendēt uz inkubācijas atbalstu var saņemt grantu līdzfinansējumu komersantu darbības izmaksām, kā arī līdzfinansējumu pakalpojumiem 50% apmērā, piemēram, grāmatvedībai, telpu nomai, prototipēšanai, testēšanai, mārketinga pakalpojumiem u.c.

Savukārt, pieteikšanās pirmsinkubācijai notiek nepārtraukti, un tajā var pieteikties arī fiziskas personas.

Vairāk informācijas par pieteikšanos www.liaa.gov.lv. Seko līdzi LIAA Daugavpils biznesa inkubatora aktivitātēm arī Facebook.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras biznesa inkubatoru programmā, kuras ietvaros visā Latvijā ir izveidoti 14 reģionālie un viens radošo industriju inkubators Rīgā, uzņēmumi var saņemt valsts atbalstu un pakalpojumus uzņēmējdarbības attīstībai. LIAA biznesa inkubatori tiek finansēti projekta “Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators” ietvaros.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra Daugavpils biznesa inkubators

Etnogrāfiskais ansamblis "Vabaļis" prezentēs trešo disku „Labi dzeivōt kolchozā”