20. maijā notiks Starptautiskais tautas mākslas festivāls „Augšdaugava 2018”

AKTUĀLI

20. maijā Daugavpils novada Naujenes pagasta Slutišķu ciemā notiks Starptautiskais tautas mākslas festivāls „Augšdaugava”, kas tiek rīkots ar mērķi popularizēt Augšdaugavas aizsargājamo dabas teritoriju, kultūras mantojumu un tradīciju daudzveidību, veicināt amatniecības un tūrisma attīstību, sekmēt Daugavpils novada iedzīvotāju radošo aktivitāti, stiprināt  pārrobežu sadarbību. 2018. gada festivāla moto „Simtiem loku izlocīju” simboliski iezīmē Latvijas valsts simtgades svinēšanu gleznainos likteņupes Daugavas lokos.

Līdz 30. aprīlim dalībai festivālā aicināti pieteikties kolektīvi. Vairāk par festivālu un pieteikšanās kārtību NOLIKUMĀ

Naujenes jaunatnes un sporta centrā norisinājās karjeras izvēles pasākums