10. maijā tiešraidē notiks Sēlijas tūrisma konference

AKTUĀLI

Jau trešo gadu tiešraidē tiks translēta Sēlijas tūrisma konference, kas tradicionāli notiek dienu pirms Sēlijas Tūrisma tirgus. Tajā par tūrisma aktualitātēm novados stāstīs Sēlijas pašvaldību speciālisti, kā arī varēs uzzināt par jauniem tūrisma pakalpojumiem Dvietē un Neretā.

Par to, kas jau paveikts un kas šogad iecerēts Augšdaugavas novadā, stāstīs pašvaldības iestādes “TAKA” direktors Rolands Gradkovskis. Par tūrisma jomu Jēkabpils novadā ziņos Laura Trukšāne, Jēkabpils novada Tūrisma informācijas centra vadītāja. Bet par pakalpojumiem un projektiem Aizkraukles novadā informēs Silvija Lisovska, Mazzalves Tūrisma informācijas punkta tūrisma organizatore, un Neretas apvienības pārvaldes vadītājs Juris Gorbačovs.

Krāslavas novadu konferencē pārstāvēs Kaplavas pagasta zirgu sētas “Klajumi” saimniece Ilze Stabulniece, kas nodrošina pilna klšta tūrisma pakalpojumus. Par topošo pieredzes apmaiņas programmu Sēlijas kopienās pastāstīts Ilze Cekule, projekta “Zemes zīmols. Pilsoniskās sabiedrības spēks teritorijas tēla veidošanā” koordinatore.

Ar tūrisma iespējām Sēlijas austrumos iepazīstinās Jūlija Keiviša, Vecsalienas muižas pils kultūras tūrisma organizatore. Bet noslēgumā varēs uzzināt par diviem tūrisma jaunumiem Sēlijā. Nupat Aizkraukles novadā atklāts Neretas tūrisma informācijas punkts, ko vada Gunita Gorbačova. Bet Ēriks Aleksejevs Dvietes pagastā izveidojis "Šefa uzkodas" – telpas pasākumiem, kurās saimnieks pasniedz restorāna līmeņa ēdienus.

Konference būs skatāma 10. maijā no pulksten 10.00 kopienu sadarbības tīkla “Sēlijas salas” Facebook un YouTube kontā. Tiešraidi finansiāli atbalsta Latvijas Republikas Kultūras Ministrija ar Zemgales NVO centra iniciatīvas atbalstu. Sēlijas Tūrisma konference ir brīvprātīga kopienu sadarbības tīkla "Sēlijas salas" iniciatīva un tās organizēšana ir brīvprātīgais biedrības darbs.

PROGRAMMA:

Sēlijas tūrisma konference 2024

10. maijā no 10.00 līdz 14.00 tiešraidē Facebook un YouTube platformā.

10.00               Konferences atklāšana. Jānis Dzimtais, moderators, kopienu sadarbības tīkla "Sēlijas salas" sabiedrisko attiecību speciālists.

10.15               Investīciju un attīstības aģentūras uzruna. Linda Ziediņa-Ērgle, Tūrisma departamenta direktores vietniece

10.30               Augšdaugavas novada aktualitātes. Rolands Gradkovskis, Augšdaugavas novada pašvaldības iestāde “TAKA” direktors

11.00               Aizkraukles novada aktualitātes. Silvija Lisovska, Mazzalves Tūrisma informācijas punkta tūrisma organizatore. Juris Gorbačovs, Neretas apvienības pārvaldes vadītājs.

11.30               Jēkabpils novada aktualitātes. Laura Trukšāne, Jēkabpils novada Tūrisma informācijas centra vadītāja.

11.45               Krāslavas novada aktualitātes. Ilze Stabulniece, Kaplavas pagasta zirgu sētas “Klajumi” īpašniece.

  • 12.00-12.30           PĀRTRAUKUMS    

12.30               Jaunumi Sēlijā. Pieredzes apmaiņas programma Sēlijas kopienās. Ilze Cekule, projekta "Zemes zīmols" aktivitāšu koordinatore.

12.45               Jaunumi Sēlijā. Neretas Tūrisma punkts. Gunita Gorbačova, Neretas Tūrisma informācijas punkta tūrisma organizatore.

13.00               Tūrisma piedāvājums Vecsalienas muižā       Jūlija Keiviša, Vecsalienas muiža kultūras darba vadītāja.

13.30               Jaunumi Sēlijā. "Šefa uzkodas" Dvietē. Ēriks Aleksejevs, "Šefa uzkodas" īpašnieks.

14.00               Konferences noslēgums         

Informāciju sagatavoja:          Jānis Dzimtais, kopienu sadarbības tīkla “Sēlijas salas” sabiedrisko attiecību un tūrisma speciālists

Ilūkstes PII “Zvaniņš” svin 73. dzimšanas dienu