Ilūkstes PII “Zvaniņš” svin 73. dzimšanas dienu

Bebrenes pagasts

Kad saules stari sāk sildīt siltāk un pirmie putni sāk vīt ligzdas, mūsu mīļajam bērnudārzam “Zvaniņš” ir dzimšanas diena! 19. aprīlī lielie un mazie bērnudārza bērni, iestādes darbinieki un bijušie darbinieki pulcējās zālē uz svētku svinēšanu. Visus ciemiņus priecēja un uzmundrināja cirka “Abrakadabra izrāde”, kurā piedalījās un cirka mākslinieku lomās iejutās bērnudārza darbinieki. Viesi baudīja dažādus priekšnesumus, kā arī, piedalījās tajos, dejojot un dziedot līdzi.                                     

Pirms cirka izrādes sākuma katrs, kurš apmeklēja to, uzrādīja ieejas biļeti. Par biļešu pārbaudi atbildēja “Biļešu revizors” (J. Bērziņa). Cirka izrādi atklāja pirāti (L. Geceviča, M. Guoģe), kuri visa pasākuma laikā dejoja un kustējās ar visiem kopā. Visus cirka māksliniekus pieteica ringmeistars Toto no Itālijas (V. Vanagele), kurš uzmundrināja un priecēja visus klātesošos. Cirka apmeklētājiem bija iespēja priecāties un smieties uz nebēdu kopā ar fantastiskajiem klauniem (D. Krievāne, V. Kraukle, L. Baginska), tīģeri un suņiem, (A. Seile, H. Skrimble, L. Sverževska), kuri izpildīja dažādus interesantus tīģera dotos trikus. Vēl bija iespēja iepazīties ar baltajiem lāčiem no Arktikas (N. Besprozvannaja, M. Rušmane, I. Sarbaja), kuri dejoja un skanīgi dziedāja sava priekšnesuma laikā. Omulīgie rozā sivēni (L. Paluha, I. Gaudzeja,) dresētājas( V. Petrovska) vadībā rādīja savas prasmes, bet noslēpumainie burvju mākslinieki (L. Millere, I. Kūliņa), demonstrēja dažādus burvju trikus.  Pēc katra priekšnesuma, visiem bija iespēja izkustēties, dejojot zumbu.                                                                  

Pasākuma nobeigumā iestādes vadītāja I.Zviedrāne pateicās kolektīvam par svētkiem, vēlējot bērnudārzam ilgus gadus, ka arī  vecāko un sagatavošanas grupu bērni video ierakstā izteica daudz labu un mīļu novēlējumu. Pēc cirka izrādes bērni cienājās pie svētku galda, kuru sarūpēja bērnu vecāki un bērnudārza virtuves darbinieki.                                                      

Paldies mūzikas skolotājai O.Lapai par muzikālā pavadījuma nodrošinājumu visa pasākuma laikā. DAUDZ LAIMES “ZVANIŅAM” DZIMŠANAS DIENĀ!

Ilūkstes pirmsskolas izglītības iestādes skolotāja M.Guoģe

Kultūras pasākumi Augšdaugavas novadā maijā