10 gadi draugu lokā

AKTUĀLI

27.janvārī  Medumu pagasta Kultūras namā pulcējās jaunieši no Vecsalienas, Naujenes, Līksnas, Sventes, Skrudalienas, Biķernieku, Maļinovas, Demenes, Kalkūnes, Salienas un Laucesas pagasta, kā arī Daugavpils novada domes deputāts Valērijs Hrapāns un Daugavpils novada domes jaunatnes lietu speciālistes Milāna Loča un Oļesja Ņikitina, lai piedalītos jau 10.Medumu pagasta jauniešu sadraudzības vakarā. Šo jubilejas pasākumu Medumu pagasta jaunieši organizēja zem lozunga ”Mēs visi nākam no bērnības”.

Savus priekšnesumus jauniešiem bija jāveido atbilstoši tematikai, un te nu katrs izpaudās, kā vien varēja.  Tika rādīti video, kur jaunieši dalījās ar spilgtākajām bērnības atmiņām, rādīti priekšnesumi, dejotas dejas. Un kāda gan dzimšanas diena bez dāvanām, baloniem, konfektēm un ziediem.

 Arī pasākuma organizatori cītīgi strādāja trīs mēnešus, lai sagatavotos savai dzimšanas dienai. Vakaros viņi pulcējās jauniešu centrā, lai veidotu krāšņus papīra ziedus, kas tika pasniegti visām meitenēm, tika noformēta zāle, veidota foto prezentācija. Medumu pagasta jaunieši arī bija sagatavojuši priekšnesumu, kurā parādīja, kā tad viņi svin savu 10.gadu jubileju un, protams, visus cienāja ar svētku pīrāgu.

 Vakara izskaņā tika pasniegtas arī pateicības medaļas par ilggadējo draudzību Viktoram Petaško, Innai Dubovskai, Alevtīnai Mihailovai un Andrejam Brunam.

Vakars turpinājās ar jautru diskotēku un kopā būšanu.

Medumu pagasta jaunieši pateicas visiem pasākuma dalībniekiem un gaida visus ciemos jau 11.jauniešu sadraudzības vakarā.

Par informācijas sniegšanu iedzīvotājiem