Novada iedzīvotāju vasaras sporta spēles

Sports

Višķu stadionā notiks Augšdaugavas novada iedzīvotāju vasaras sporta  spēles. Komandu reģistrācija līdz plkst. 11.00. sacensības sāksies plkst.11.30.

 

Sporta spēles tiek rīkotas ar mērķi radīt iespējas novada iedzīvotājiem piedalīties kompleksās sporta sacensībās, kā arī lai popularizētu sportu un aktīvo atpūtu novada iedzīvotāju vidū, noskaidrotu novada labākos sportistus un komandas, un motivētu pagastu pārvaldes atbalstīt sportu.

 

Novada pagastu komandu vasaras sporta spēlēs var piedalīties sportisti, kuru deklarētā dzīvesvieta ir Augšdaugavas novada attiecīgajā pagastā vai pilsētā, kā arī attiecīgajā pašvaldības pagasta vai pilsētas pārvaldē un novada iestādēs strādājošie, attiecīgā pagasta vai pilsētas skolu audzēkņi un absolventi. Dalībnieku vecums – 2006. g.dz. un vecāki.

 

☛ Sacensībās tiks pārstāvēti dažādi sporta veidi:

* individuālie sporta veidi – armwrestlings, volejbola serves, futbola sitieni pa vārtiem;

* pāru sporta veidi – pludmales volejbols, braukšana ar katamarānu, olu kari;

* komandu sporta veidi – basketbola metieni, bumbas izsišana, virves vilkšana, stafete.

Visos sporta veidos nosaka individuālos, pāru un komandu uzvarētājus.

Višķu stadions

11:00

25.05.2024

“Pieminēsim Komunistiskā genocīda upurus" - novadpētniecības materiālu izstāde