Lāčplēša dienai veltīts lāpu gājiens

Pašvaldība

11. novembrī norisināsies Lāčplēša dienai veltīts lāpu gājiens no Daugavpils Universitātes (Parādes ielā1) līdz Vienības laukumam. Gājiena sākums paredzēts plkst. 17.00, savukārt pulcēšanās jau no plkst. 16.30 Dubrovina parkā pie Daugavpils Universitātes (Parādes ielā 1). Iestādes un organizācijas aicinātas pieteikties dalībai lapu gājienā, aizpildot pieteikuma anketu (zemāk) un norādot iestādes nosaukumu, gājiena dalībnieku skaitu un kontaktpersonu. Pieteikums jānosūta elektroniski līdz 7. novembrim uz e-pastu liga.rudzite@daugavpils.lv. Lūgums līdzi ņemt lāpas un svecītes, ko gājiena noslēgumā varēs novietot Vienības laukumā uzstādītajā Latvijas kontūrā un speciālos statīvos.

Rosinot īpašo svētku noskaņu, plkst. 17.45 Vienības laukumā notiks Lāčplēša dienai veltīts kapelas “Rēzeknes muzikanti” koncerts.

Daugavpils Universitāte

17:00

11.11.2022

Augšdaugavas novada skolēnu sporta spēles telpu futbols E grupai