Interaktīvā Masļeņicas pastaiga Augšdaugavas novadā

Kultūra

Pastaigas laikā ar QR kodu palīdzību varēs iepazīties ar slāvu svētku – Masļeņicas – svinēšanas tradīcijām, kā arī veikt dažādus uzdevumus. Pavasara sagaidīšanas svētkus virtuāli sagatavoja Naujenes kultūras centra slāvu tradīciju ansamblis “Radenie”, Līksnas pagasta kultūras nama aktīvo sieviešu apvienība “Saules taka”, Nīcgales pagasta tautas nama vokālais ansamblis “Dzirkstelīte”, Naujenes kultūras centra tautas deju kolektīvs “Dveina”, Rīgas Kultūras un mākslas centra “Ritums” ģimeņu folkloras kopa “Berendejka”, kā arī JuRita mini ZOO iemītnieki – zirgs Kassiopeja, kamielis Hanna un gailis Inokentijs IV.

O.Kuzmina
A.Krute
t.654-74268
kultura@naujene.lv

Augšdaugavas novada Kultūras centra “Vārpa” teritorijā (Dobeles iela 30, Daugavpils); Līksnas pagastā – Līksnas muižas parka teritorijā; Nīcgales pagastā – Nīcgales pagasta centrā; Salienas pagastā – Vecsalienas muižas pils parkā; Naujenes pagastā – Lociku bērzu birzī pie Naujenes kultūras centra, Kraujā ābeļu dārzā pretī Naujenes Mūzikas un mākslas skolai, Naujenē – Juzefovas parkā.

01.03.2022 - 06.03.2022

3D printera un 3D pildspalvu pavasara darbnīca bērniem no 7 gadu vecuma