Zinību diena Naujenes Mūzikas un mākslas skolā

AKTUĀLI

1. septembrī - Zinību dienā Naujenes pagasta pārvaldes Jaunatnes centra zālē pulcējās skolēni, pedagogi un skolēnu vecāki (ievērojot visus paredzētos piesardzības pasākumus, kā arī nodrošinātu distancēšanās iespēju). Pēc valsts himnas nodziedāšanas klātesošajiem apsveikuma vārdus veltīja skolas direktors Ruslans Margevičs. Tāpat direktors sīkāk pastāstīja par visiem jaunumiem skolā, paredzētiem gan skolas darbiniekiem, gan audzēkņiem, gan audzēkņu vecākiem 2020./2021. mācību gadā.

Zinību dienas svinīga koncerta apmeklētājus iepriecināja ar saviem radošiem priekšnesumiem Naujenes Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi un pedagogi.

Lai mums visiem kopā izdodas sasniegt iecerēto!
Veiksmīgu, interesantu un prieka pilnu jauno mācību gadu!

Naujenes Mūzikas un mākslas skola

Špoģu Mūzikas un mākslas skola turpina audzēkņu uzņemšanu 2020./2021. mācību gadam