Ziemassvētku sajūta Maļinovas bibliotēkā

AKTUĀLI

Pateicoties valdības piešķirtajam finansējumam atbalsta programmas “KultūrELPA” turpināšanai un projekta “Grāmatu iepirkuma programma publiskajām bibliotēkām”, Maļinovas pagasta bibliotēka no Latvijas Nacionālās bibliotēkas bezatlīdzībā ir saņēmusi 44 augstvērtīgu grāmatu eksemplārus. Priekš bibliotēkas tā ir lieliska Ziemassvētku dāvana kas iepriecinās lielus un mazus lasītājus.

Ziemassvētku noskaņas radīšanai bibliotēkā ir izpušķota eglīte, kura izrotāta ar rakstainiem dūraiņiem, kas ņemti no personīgajiem krājumiem. Cimdus ir adījušas manas vecmāmiņas un cimdi ir aptuveni 40 - 60 gadus seni. Šie cimdi kuri adīti ar mīļumu glabā senču sirds siltumu, rada siltu un mīļu svētku noskaņu. Saglabāsim senču mantojumu un atmiņas par mūsu vecvecākiem.

Priecīgus Ziemassvētkus!

Maļinovas pagasta bibliotēkas vadītāja E. Kokina

Noteikti Ziemassvētku atklātņu konkursa uzvarētāji