Ziemassvētku apsveikuma koncerts Višķu sociālās aprūpes centrā

Pagastu un pilsētu ziņas

2022. gada 21. decembrī Naujenes sociālo pakalpojumu un sociālā palīdzības centra vokālais ansamblis “Rasa” (vadītāja Olga Pankova) tradicionāli ciemojās pie Višķu sociālās aprūpes centra iemītniekiem ar Ziemassvētku koncertu, lai ar dziesmu sasildītu klausītāju sirsniņas.  Dalībniekiem bija iespēja labi atpūsties un sajust, ka katrs ir vajadzīgs. Koncerts bija viegls, skaists un jautrs – gluži kā paši dalībnieki. Koncerta noslēgumā ar jaukām dziesmām klātesošos iepriecināja Viktora un Nataļjas Vaļkovsku ģimene. Ar šo pasākumu Naujenes seniori uzdāvināja aprūpes centra iemītniekiem ne tikai koncertu, bet atklāja savu plašo sirdi un vēlmi atbalstīt koncerta klausītājus.

Aicina apskatīt virtuālo izstādi "Kraujā pie Daugavas"