Ziemassvētki Vaboles pamatskolā

Izglītība

  1. semestra beigas ar nepacietību gaida gan skolēni, gan skolotāji. Kā nu ne – Ziemassvētki klāt! Katrs priecājas saņem dāvanas un saldumus, dāvināt pretī, teikt labus vārdus, iesaistīties priekšnesumos un vērot priekšnesumus. Vārdu sakot – priecāties un gūt prieku!

21. decembrī Vaboles pamatskolas pirmsskolnieki un sākumskolēni devās uz Vaboles kultūras namu, lai ietu dejās un rotaļās ar Ziemassvētku vecīti, kurš šajā dubļainajā laikā, kad nav sniega,  izrādās var pārvietoties ar motociklu. Saņemot dāvanas katra klasīte un grupiņa rādīja kādu sagatavotu priekšnesumu.

22. decembrī 5. - 9. klašu skolēniem notika Ziemassvētku pasākums. Šogad priekšnesumu veidošanā un rādīšanā iesaistījām vecākus. Paldies vecākiem, kas piedalījās vai palīdzēja sagatavot savu bērnu uzstāšanos! Bija gan visas klases vecāku un bērnu priekšnesums, gan brāļu uzstāšanās, gan mammas un bērnu dziesma, deja un mūzikas instrumentu spēlēšana, kā arī individuālais priekšnesums ar trompetes skaņdarbu un vairāki priekšnesumi ar klašu skolēnu iesaistīšanos. Visu kārtību noteica raganiņas, kas izrādās bija māsas! Tāpēc arī viņas rādīja māsu kopīgo muzikālo priekšnesumu. Raganiņām palīdzēja rūķi. Viņi ienesa Ziemassvētku vecīša dāvanu maisus un palīdzēja dalīt dāvanas par priekšnesumiem, kā arī beigās visiem kopā nodejot deju “Piparkūkas danco!”. Ziemassvētku vecītis katrai klasei dāvanu maisu atdeva tikai tad, kad klases skolēni bija atbildējuši uz dažādiem āķīgiem jautājumiem! Visām klasēm ar skatītāju palīdzību tas arī lieliski izdevās.

Lai prieks vairo prieku! Tiksimies nākamajos Ziemassvētkos! Cerams, šoreiz Rūdolfs nepazaudēs savu sarkano degunu!

Ingrīda Litiņa, direktores vietniece

Kalupes pirmskolu apciemo Ziemassvētku laiks