Ziemassvētki nāk ar piparkūku smaržu un tradīcijām

AKTUĀLI

Daugavpils novada Sociālā dienesta Dienas aprūpes centra klienti, personas ar garīga rakstura traucējumiem projekta 9.2.2.1./15/I/005 “Deinstitucionalizācijas pasākumu īstenošana Latgales reģionā” ietvaros, katru gadu pirms Ziemassvētkiem cep piparkūkas un izdaiļo tās ar glazūru, lai priecētu līdzcilvēkus un rastu siltumu sirdīs.

Mundram garam un jaunu pozitīvu emociju gūšanai personas, kuras apmeklē Dienas aprūpes centru dodas ekskursijā uz Daugavpils pilsētu. Izplānotais maršruts pa izkrāšņotajām pilsētas ieliņām spēj iepriecināt jebkuru sirdi, savukārt līdzi paņemtā siltā tēja ļauj izbaudīt pastaigu jebkuros laika apstākļos.

Saņēmuši šī gada enerģijas lādiņu, Dienas aprūpes centra klienti un darbinieki gatavi satikt Jauno 2022. gadu.

Vakcinācija Augšdaugavas novadā decembrī