Ziemas sezonas atklāšana slēpošanas bāzē “Egļukalns”

AKTUĀLI

3. decembrī plkst. 10.00 visi ir laipni aicināti uz ziemas sezonas atklāšanu slēpošanas bāzē “Egļukalns”!

Tas ir ļoti svarīgs un ilgi gaidīts notikums, kurš priecēs visus ziemas prieku baudītājus un aktīva dzīvesveida piekritējus. Aicināti visi -gan lieli, gan mazi. Uzsākot aktīvo ziemas sezonu, slēpošanas bāzē darbosies “Ģimenes trase”, “Zilā – slaloma trase” un “Tūbinga trase”.

Uz jautājumu par šā gada cenu politiku, slēpošanas bāzes “Egļukalns” direktors Jevgeņijs Kartašovs atbildēja, ka būtisks cenu kāpums nav paredzēts. Plānots, ka inventāra nomas cenas saglabāsies, iespējams, nedaudz sadārdzināsies cena par pacēlāja izmantošanu, tie varētu būt aptuveni 10 – 15%, taču precīza informācija sekos. Kā arī tiks papildināta informācija par slēpošanas bāzes darba laikiem šosezon.

Kalnu slēpošanas bāze “Egļukalns” atrodas Latvijā visaugstākajā Augšzemes augstienē, no kuras paveras neaprakstāmi skaists skats uz apkārtnes pauguraino ainavu un mežu mozaiku.

Augšdaugavas novada slēpošanas un snovbordinga paradīze – slēpošanas bāze “Egļukalns” sagaidīs ar labiekārtotām un apgaismotām slēpošanas trasēm, kur var lieliski izbaudīt skaistos ziemas mirkļus. Visi atpūtnieki varēs sasildīties Egļukalna kafejnīcā, malkojot siltu tēju, kā arī uzkost kaut ko garšīgu.

Lūdzu, sekojiet informācijai: www.visitdaugavpils.lv, www.eglukalns.lv

Informāciju sagatavoja:
Inna Bebre
Augšdaugavas novada
pašvaldības aģentūras "TAKA"
Tūrisma organizatore
+371 65424147

e-pasts: inna.bebre@augsdaugavasnovads.lv
              
turisms@augsdaugavasnovads.lv
Facebook:
Augšdaugavas novads.Travel
www.visitdaugavpils.lv

Salavecīšu parāde Ilūkstes bibliotēkā