Zemessardzes 36. kaujas atbalsta bataljons organizē lauka taktisko vingrinājumu “GRIFS V”

AKTUĀLI

No 18. līdz 27. maijam notiks Zemessardzes 3. Latgales brigādes 36. kaujas atbalsta bataljona lauka taktiskās mācības “GRIFS V”.

Militāro mācību mērķis ir trenēt un pārbaudīt vienības vispārējo kaujas gatavību. Lauka taktisko mācību ietvaros tiks pilnveidotas karavīru un zemessargu individuālās un kolektīvās iemaņas, tāpat tiks trenētas arī bataljona štāba un apakšvienību plānošanas procesa un sadarbības spējas.

Lauka taktiskās mācības “GRIFS V” notiks Ādažu militārajā poligonā un Augšdaugavas novada apkārtnē.

Militārajās mācībās piedalīsies karavīri un zemessargi no Zemessardzes 36. kaujas atbalsta bataljona, kā arī no citām vienībām.

Zemessardzes 36. kaujas atbalsta bataljons ir profesionālā dienesta vienība Latgalē. Ja Jūs interesē iespēja pievienoties Zemessardzes 36. kaujas atbalsta bataljonam, zvaniet uz  tālruni – 26676291.

Aicinām iepazīties ar informāciju par iespējām dienēt Zemessardzē tīmekļvietnes www.klustikaravirs.lv sadaļā dienests Zemessardzē. Plašāku  informāciju par dienestu var iegūt, zvanot uz tālruņa numuru 1811 vai rakstot uz e-pasta adresi: esizemessargs@mil.lv.

Būt gatavam rītdienai nozīmē visu uzsākt šodien. Esi savas zemes sargs – stājies Zemessardzē!

Iedzīvotāju ievērībai!

Laikā no 18. maija līdz 27. maijam maršrutā Lūznava - Daugavpils - Lūznava un Daugavpils - Ādaži - Daugavpils notiks militāro transporta līdzekļu pārvietošanās.

Sastopot ceļā militārās tehnikas kolonnu, pārējiem satiksmes dalībniekiem jāievēro ceļu satiksmes noteikumi, netraucējot kolonnu kustību, piemēram, nemēģinot to apdzīt.

Iedzīvotāji tiek aicināti neuztraukties, redzot karavīru un zemessargu pārvietošanos ārpus militārajiem poligoniem un vienību izvietojumiem, tehnikas un cita veida aprīkojuma izvēršanu dažādās Latvijas vietās.

Pateicamies iedzīvotājiem par atbalstu Latvijas aizsardzības stiprināšanā.

Informāciju sagatavoja: Zemessardzes 3.Latgales brigādes, Komunikācijas daļa, tālrunis: tālrunis: 26192444, e-pasts: ruta.bernane@mil.lv

Jēkabs Reinis ar monoizrādi "Saruna ar skatītāju" Ilūkstē