VUGD vēlas doties pie senioriem

AKTUĀLI

Oktobris ir “Senioru drošības mēnesis” un sakarā ar to Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) amatpersonas gatavas doties uz tikšanos ar senioriem, lai sniegtu informāciju par ugunsdrošības jautājumiem un civilo aizsardzību. Jau gatavojas drošības avīze senioriem, lai sniegtu plašāku informāciju par tādiem jautājumiem kā ugunsdrošība virtuvē, elektrodrošība mājoklī, drošība apkures sezonas laikā, droša sveču dedzināšana un svētku svinēšana.

Ja oktobrī vai novembrī ir paredzēti pasākumi, kur būs senioru pulcēšanās un kur ir iespējams iekļaut VUGD pārstāvju uzstāšanos ar prezentāciju, tad lūgums sazināties ar VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecāko inspektoru Iritu Slavinsku pa tālruni 25729605 vai rakstot uz e-pastu irita.slavinska@vugd.gov.lv.

Sakarā ar COVID-19 ierobežošanas pasākumiem izvērtējiet VUGD piedalīšanos ar lekcijām klātienē. Jebkurā gadījumā VUGD var nogādāt iestādēm Drošības avīzes!

Apbalvoti labākie Latvijas sociālie darbinieki