VK “Augšdaugava” gūst divas uzvaras, saglabājot 1. vietu čempionātā

AKTUĀLI

Turpinās Latvijas "Optibet" nacionālās līgas čempionāts volejbolā. 27. un 28. janvārī norisinājās kārtējās pamatturnīra spēles. Augšdaugavas volejbola komanda cīnījās pret RTU komandu, bet 28. janvārī pret Vecumniekiem.

Spēle Augšdaugava - RTU beidzās ar Augšdaugavas volejbolistu uzvaru trīs setos (3:0). Rezultatīvākie spēlētāji VK "Augšdaugava" šajā spēlē - Konstantīns Marčenko (15 punkti), Danila Mironovs (11 punkti), Dmitrijs Meinerts (11 punkti), Vitālijs Cinne (9 punkti).

Nākamajā dienā spēlē pret Vecumniekiem pārāki atkal kļuva Augšdaugavas volejbolisti, uzvarot setos 3:1. Labākie spēlētāji VK "Augšdaugava" šajā spēlē - Konstantīns Marčenko (15 punkti), Danila Mironovs (14 punkti) un Ņikita Dmitrijevs (13 punkti).

VK "Augšdaugava" ar 34 punktiem saglabā 1. vietu turnīrā, 13 spēlēs gūstot 11 uzvaras.

Nākamā spēle "Augšdaugavai" būs izbraukumā 3. februārī, plkst. 18:00, RSU sporta kluba zālē pret RSU un 7. februārī, Daugavpilī, Robežsardzes sporta spēļu zālē, plkst. 19:30 pret "Jēkabpils junioriem / JSS".

Turnīra tabula

Kalupiešiem hokejā kārtējā uzvara