Višķu SAC piegādāts specializētais mikroautobuss

AKTUĀLI

Višķu sociālās aprūpes centram piegādāts specializēts 8-vietīgais mikroautobuss personām ar īpašām vajadzībām, kas aprīkots ar pacēlāju un ir pielāgots 2-4 ratiņkrēslu nostiprināšanai un 1 nestuvju fiksācijai. Mikroautubusa iegādi par 48 570 eiro nodrošināja SIA “TEHAUTO LATGALE”.

Kopš 2008. gada centra iemītnieki tika pārvadāti ar mikroautobusu VW TRANSPORTET, kurš nebija aprīkots un neatbilda personu ar īpašām vajadzībām (ratiņkrēslā, gulošo) pārvadāšanai, kā arī gadu no gada palielinājās tā apkopes izdevumi. No centrā dzīvojošajiem klientiem, šobrīd ratiņkrēslā pārvietojas 11 klienti, izmanto palīglīdzekļus (staiguļus, spieķus) – 12 klienti, guloši – 11 klienti, kurus ir jānogādā pie ģimenes ārsta, pie citiem ārstniecības speciālistiem, tehnisko palīglīdzekļu centru utml. Mikroautobuss ir nepieciešams arī darbinieku pārvadāšanai, lai nodrošinātu SAC darbības funkcijas.

“Gaisma” Berķeneles baznīcā