Višķu SAC iegādāsies specializētu mikroautobusu

AKTUĀLI

Višķu sociālās aprūpes centrs iegādāsies specializētu mikroautobu personām ar īpašām vajadzībām, ņemot aizņēmumu uz septiņiem gadiem Valsts kasē 48 570 eiro apmērā. Specializētais mikroautobuss būs aprīkots ar pacēlāju, tajā ir paredzētas 8+1 vietas, pielāgots 2 – 4 ratiņkrēslu nostiprināšanai un 1 nestuvju fiksācijai. Atbilstoši iepirkumam, mikroautobusu nodrošinās SIA “TEHAUTO LATGALE”.

Višķu SAC ir sociālās aprūpes iestāde, kas nodrošina pensijas vecuma personām, kā arī 1., 2. un 3. grupas invalīdiem ilgstošu sociālo aprūpi, sociālo rehabilitāciju un pastāvīgu dzīvesvietu. Centrā regulāri uzturas līdz 74 klientiem.

Kopš 2008. gada centra iemītnieki tika pārvadāti ar mikroautobusu VW TRANSPORTET, kurš nebija aprīkots un neatbilda personu ar īpašām vajadzībām (ratiņkrēslā, gulošo) pārvadāšanai, kā arī gadu no gada palielinājās tā apkopes izdevumi. No centrā dzīvojošajiem klientiem, šobrīd ratiņkrēslā pārvietojas 11 klienti, izmanto palīglīdzekļus (staiguļus, spieķus) – 12 klienti, guloši - 11 klienti, kurus ir jānogādā pie ģimenes ārsta, pie citiem ārstniecības speciālistiem, tehnisko palīglīdzekļu centru utml. Mikroautobuss ir nepieciešams arī darbinieku pārvadāšanai, lai nodrošinātu SAC darbības funkcijas.

Fotogrāfijai ir  tikai ilustratīvs raksturs. 

Kalupē atzīmēja Barikāžu aizstāvju atceres dienu