Višķu pagasta iedzīvotājus aicina iesaistīties akcijā “100 dienas līdz Latvijas simtgadei”

AKTUĀLI

AICINĀM IESAISTĪTIES AKCIJĀ “100 DIENAS LĪDZ LATVIJAS SIMTGADEI”!

Aicinām visus Višķu pagasta iedzīvotājus, darba kolektīvus, pedagogus, mākslinieciskos kolektīvus, pagasta darbiniekus, uzņēmējus, zemniekus, ģimenes, jauniešus, senjorus, ciemiņus, lielus un mazus piedalīties vēsturiskā notikumā - kopīgas fotogrāfijas “Fotoliecības” veidošanā!

Visi tiek aicināti padomāt par vienotu kolektīva noformējumu!

Fotogrāfijas tiks izmantotas fotoizstādes veidošanai, kuru varēs apskatīt Daugavpils novada Kultūras centrā “Vārpa” patriotu nedēļas ietvaros, tās kalpos kā Višķu pagasta vizītkarte un stāstīs nākamajām paaudzēm par cilvēkiem un vēsturiskajiem notikumiem.

Vienosimies kopīgā fotogrāfijā, dziesmā un aktivitātēs!

Nodosim savu stāstu nākamajām paaudzēm!

Višķu pagasta pārvalde
Tālrunis uzziņām 27752461

Digitālā vide piedāvā unikālas iespējas iepazīt Latvijas kultūras mantojumu