Višķu estrāde un stadions – brīnišķīga vieta gan aktīvai atpūtai, gan nesteidzīgai atpūtai Luknas ezera krastā!

Šomēnes 10 gadu jubileju svin Augšdaugavas novada pašvaldības tūrisma iestāde “TAKA”, kas ir atbildīga par lielisku korporatīvo un sporta pasākumu organizēšanas vietu “Višķu estrāde un stadions”. Višķu estrādes un stadiona piedāvājumā ir treniņi un sacensības vieglatlētikas stadionā, treniņi un sacensības futbola, volejbola, basketbola, tenisa laukumā, treniņnometnes sporta kolektīviem, koncerti un balles estrādē, sporta svētki kolektīviem u.c. piedāvājumi.

Višķu estrāde un stadions ir aktīvs atpūtas komplekss Luknas ezera krastā Višķu pagastā, kurā ietilpst vieglatlētikas stadions ar 500 skatītāju vietām, futbola , volejbola, basketbola, tenisa laukumi, dušas un ģērbtuves, telšu laukums, estrāde ar 1000 skatītāju vietām, laivu stacija, pirts, pludmale, pludmales volejbola laukumi, kā arī slēgta autostāvvieta.

Katru gadu Višķu estrādē un stadionā notiek dažādu veidu pasākumi. Viens no svarīgākajiem pasākumiem ir Līgo svētki Višķos, kur septiņus gadus no vietas skatītājiem tika piedāvāts aizraujošs izklaidējošs pasākums, piesaistot Daugavpils teātra aktierus.

Līgo svētki ir izveidojušies par tradicionālu un augsti profesionālu pasākumu, ko apmeklē iedzīvotāji gan no pašu novada, gan tuvākām un tālākām Latvijas vietām, 2019. un 2022. gadā jau izaugot līdz festivāla formātam trīs dienu garumā. Sadarbībā ar Višķu pagastu un sporta pārvaldi tiek organizētas novada pašvaldības iestāžu sporta spēles Višķu estrādē un stadionā, kas popularizē aktīvu dzīvesveidu un saliedē kolektīvus. Savukārt sadarbībā ar biedrību “Latvju pirts un SPA asociācija” jau vairākus gadus notiek “Latvju pirts un zāļu festivāls”, kur ikviens apmeklētājs var piedalīties dažādās meistarklasēs, izbaudīt pirts rituālus un uzzināt daudz vērtīga par veselīgu dzīvesveidu.

Višķu estrādē un stadionā vairāku gadu garumā norisinājās tādi izklaidejoši pasākumi kā Višķu pagasta svētki, zaļumballes, Muzikālās vasaras sezonas atklāšanas pasākums, kā arī vairākkārt notika nacionālās šķirnes suņu izstādes un atklātie čempionāti vieglatlētikā.

Višķu estrāde un stadions, kas vairāk nekā 10 gadu garumā turpina attīstīties un piedāvāt saviem apmeklētājiem plašu pakalpojumu klāstu, ir lieliska vieta gan aktīvai atpūtai, gan nesteidzīgai atpūtai Luknas ezera krastā.

Uzņēmumu digitalizācijas atbalsta programmas tiks atklātas 22. februārī