Virtuālais bērnu ansambļu saiets “Kāda katram dziesma 2”

AKTUĀLI

Pavasaris nav aiz kalniem, bet gan aiz milzīgām sniega kupenām, taču to var sadzirdēt caur skanīgajām putnu dziesmām no rītiem. Saulīte, kas ik pa brīdim parādās, mums atgādina, ka pavasaris jau tuvojas. Daugavpils novadā dzied ne tikai putni, bet arī bērnu ansambļi!

26. februārī plkst. 18.30 aicinām TEVI pievienoties Naujenes kultūras centra Facebook vai Youtube lapai.

Tur notiks virtuālais Daugavpils novada bērnu ansambļu saiets “Kāda katram dziesma 2”! 2020. gadā aizsākās šī burvīgā tradīcija un pirmo reizi dziedošie novada bērni tikās Naujenes kultūras centrā, lai rādītu savas dziedāšanas prasmes, draudzētos un gūtu skatuves pieredzi. Šogad klātienē diemžēl tikties nesanāks, tāpēc dziedāsim virtuāli, atcerēsimies, cik forši bija uzstāties uz skatuves un būt kopā, noskaidrosim, kā ansamblīšiem iet šobrīd un atgādināsim visiem, ka mēs joprojām esam un darbojamies!

Mazie mākslinieki ļoti priecāsies, ja arī Tu pievienosies un pie video atstāsi kādu “pirkstu augšā” 👍 vai sirsniņu ❤️.

Naujenes kultūras centrs, Muzeja iela 6, Lociki Tālrunis uzziņām 654 74268 www.facebook.com/NAUJENESKC Youtube: Naujenes kultūras centrs

Piespiež sodu par atkritumu izmešanu mežā Naujenē