“Vieglu garu” Augšdaugavas novadā!

AKTUĀLI

Augšdaugavas novada pašvaldības iestāde "TAKA" turpina iepazīstināt jūs ar Augšdaugavas novada viesu mājām un atpūtas kompleksiem, kur var baudīt atpūtu pirtiņā. Šoreiz piedāvājam ielūkoties atpūtas bāzē "Virogna", brīvdienu mājās "Beibuki"un viesu mājā "Mežmalas".

Ja vēlaties izbaudīt Latgales dabas valdzinājumu un pavadīt jaukus mirkļus rāmā Viragnas ezera krastā, esiet laipni aicināti atpūtas bāzē “Virogna”! Te Jūs varēsiet izpērties lauku pirtiņā, pavizināties ar laivu vai ūdens velosipēdu, pamakšķerēt vai vienkārši pasēdēt ezera krastā un nakti pavadīt komfortablos namiņos priežu mežā.

Atpūtas bāzē viesiem tiek arī piedāvāta unikāla iespēja palikt pa nakti dzelzceļa kravas vagonos. Plašajā atpūtas bāzes teritorijā, priežu mežā, ir noslēpti 2 dzelzceļa vagoni, kas pārtapa par ērmīgām naktsmājām tūristiem un vietējiem atpūtniekiem. Neskatoties uz to, ka vagona garums ir tikai 15 metri, numuri ir iekārtoti tā, lai viesi nemaz nejūtas “šauri”. Vagonos ir visas civilizācijas priekšrocības, tostarp virtuve, tualete un bezmaksas bezvadu internets.

Atpūtas bāzes teritorijā ir arī sava kafejnīca, kas darbojas pēc iepriekšēja pasūtījuma.

Brīvdienu mājas “Beibuki” atrodas Daugavas krastā, Daugavas loku teritorijā, 14 km attālumā no Daugavpils, Krāslavas virzienā. Ir divas atsevišķas brīvdienu mājas un trīs dažādas pirtis (melnā, sauna, apaļā muciņa). Ir apsildāmais kubls. Tiek arī piedāvāti pirtnieces pakalpojumi un iespēja izbaudīt latviskās pirts pēršanās rituālu.

Blakus viesu mājām ir iespējams uzsliet teltis. Ir volejbola laukums, nojume līdz 40 personām, Wi-Fi, batuts, ugunskura vietas ar griliem un katliņiem. Ir pieejama laivu, koka plostu, smailīšu un kanoe laivu noma.

Viesu māja "Mežmalas" atrodas apmēram 25 km no Daugavpils, ciematā ar romantisku un gardu nosaukumu „Baraviki”. Klusuma un veselības baudītājiem tiek piedāvāta atpūta dīķa krastā. Piedāvājumā ir melnā pirts un sauna. Ir arī drava – interesenti var ne tikai nogaršot medu, bet arī paskatīties kā strādā bites.

Viesu mājā piedāvā atpūtu komfortablos numuros un brokastis, svinību telpas, galdu klāšanu, telšu vietas, bērnu rotaļu laukumu, makšķerēšanu dīķī, bezmaksas autostāvvietu, kā arī izbraukuma ēdināšanu.

Iepriekšējos rakstus “Vieglu garu” Augšdaugavas novadā lasi šeit: https://ieej.lv/7OMds un https://ieej.lv/hByen.

Informāciju apkopoja:
Augšdaugavas novada pašvaldības iestāde “TAKA”
tālr.: (+371) 654 76748 , 29431360
e-pasts:  
turisms@augsdaugavasnovads.lv
Facebook: Augšdaugavas novads.Travel
www.visitdaugavpils.lvwww.visku-estrade-stadions.lv
Instagram: Augšdaugava.Travel

Komandai "Augšdaugava" sudrabs Optibet čempionātā