Vieglatlētiem pienācis atbildīgāko sacensību laiks

AKTUĀLI

7. jūnijā Iecavā notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā U-14 vecuma grupā.  Veiksmīgi startēja Daugavpils novada sporta skolas jaunie vieglatlēti, izcīnot novadam 2 godalgas.

Otro vietu lodes grūšanā izcīnīja treneru Janas un Dmitrija Hadakovu audzēkne Adriana Kandu (Dubnas pagasts), uzrādot savu personīgo rekordu ar 2kg lodi -11.84m. Uzvarētājas rezultāts -

12.01m, to spēja dalībniece no Rūjienas. Kopā uz starta izgāja 38 meitenes.

Diska mešanā (750g) 21 dalībnieces konkurencē arī otro vietu un arī ar labāko personīgo sasniegumu – 24.22m izcīnīja trenera Jāņa Petrovska audzēkne, sventiete – Arijāna Marcinkeviča.

Paldies treneriem un sportistēm par veiksmīgo startu!

Maija beigās Ogrē bija pulcējušies labākie Latvijas vieglatlēti, lai cīnītos par Rīgas čempionāta godalgām. Jāatzīmē, ka konkurences ziņā Rīgas čempionāts ir vērtējams vienādi ar Latvijas čempionātu.

Arī šajās sacensībās mūsu vieglatlēti cīnījās godam, priecējot līdzjutējus un savus trenerus gan ar izcīnītajām godalgām (9 medaļas!!!) gan uzrādot augstvērtīgus rezultātus.

Trīs godalgas U-16 vecuma grupā izcīnīja Edvīns Hadakovs – uzvara trīssoļlēkšanā (12.83m), otrā vieta 110m barjerskrējienā (15.72sek.), trešā vieta tāllēkšanā (5.78m).

Divas medaļas izcīnīja Viktorija Jevdokimova. Uzvara 300m barjerskrējienā (48.77sek.) un bronzas medaļa 400 m skrējienā (1:02,77).

Naujeniete Olga Ignatjeva uzvarēja trīssoļlēkšanā ar rezultātu 11.26cm, kalupietis Mareks Meženiks izcīnīja uzvaru 2000m skrējienā ar kavēkļiem, jāatzīmē, ka viņš pirmo reizi skrēja šo disciplīnu un uzrādīja labu rezultātu 6:53.81.

Jūlija Ignatjeva izcīnīja 3.vietu 300metru barjerskrējienā (50.24sek), Darja Stepanova trešajā vietā augstlēkšanā ar rezultātu 1.55m.

Visus nosauktos sportistus trenē ģimenes tandēms Jana un Dmitrija Hadakovi.

Paldies viņiem un sportistiem!

Nākamie, kuri sacentīsies par Latvijas čempionu tituliem būs tieši U-16 vecuma grupas audzēkņi, kuriem čempionāts notiks 20.-21.jūnijā Saldū.

Veiksmi startos!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils novada
Sporta skolas direktors
Jānis Skrinda

Ielīgošana Medumos